فنر ایتالیایی

فنر ایتالیایی یکی از تجهیزات  قالبسازی می باشد که به قیمت ارزان و مناسب در دسترس قرار می گیرد . امروزه مراکز زیادی انواع فنر ایتالیایی با کاربرد های متنوع  را به صورت حضوری و اینترنتی عرضه می کنند. فنر ها با توجه به رنگ هایی که دارند شناسایی می شوند، مثلا فنر های آبی رنگ جهت بارهای متوسط کاربردی می باشند و سایر رنگ ها مناسب بارهای سنگین و یا سبک می باشند که همه ی این محصولات به همراه صد ها نوع از ابزار آلات اندازه گیری ، قالب سازی ، رزوه زنی و … با برندهای معتبر دنیا در سایت ها ارائه می شوند.

خرید اینترنتی فنر ایتالیایی

فنر قالب سازی ایتالیایی

فنر قالب ایتالیایی به شکل فنر های فشرده برای کارهایی همچون دستگاه های ساخت قالب سازی و صنعتی می باشد و فنر های قالب سازی به شکل رنگ هایی از جمله  سبز،قرمز،آبی،زرد و قهوه ای می باشند که هر کدام از رنگ های فنر های قالب سازی  حاکی از مقدار سفتی و نرمی فنر می باشد.انواع فنر قالب سازی در سایزها و طول های مختلف در دسترس قرار می گیرد. فنر قالب سازی سبز معمولا برای بار سبک می باشد.
به طور معمول در صنعت از فنرها استفاده ی گسترده ای می توان کرد زیرا هر یک از آن ها می تواند نیروی وارد بر قطعات مختلف را تعدیل نماید و از آسیب رسیدن به آن ها پیشگیری به عمل آورد. فنر ماشین یکی از متداول ترین فنر هایی که ضربات وارده به اتاق خودرو را کنترل کرده از آسیب رسیدن به آن مانع می گردد. 
فنر ایتالیایی در قالب سازی همین کاربرد را دارند و در دستگاه های مختلف بسیار کمک کننده می باشند. فنر قالبسازی وقتی که قصد ساخت یک قالب را دارید که در بالا قرار می گیرد، موجب به تعدیل سرعت و قدرت دستگاه شده، تا قالب مورد نظر به خوبی تولید شود  و فنری که در قسمت زیرین قرار دارد، باعث خارج شدن خود به خودی قطعه مورد نظر بدون دخالت دست خواهد شد. شایان ذکر است که فنر های سبز روشن جهت بارها و قطعات خیلی سبک طراحی و کارایی دارند .همچنین فنرهای قالب سازی سبز ایتالیایی برای بار های سبک انتخاب مناسبی خواهد بود .

توصیه های استفاده از فنر های قالب سازی:

۱- عدم توجه به مصرف درست فنر ایتالیایی منجر به کاهش قابل توجهی از  طول عمر خواهد شد و در نهایت ممکن است باعث صدمه یا جراحت گردد.
۲- هرگز از حداکثر تغییر طول تجاوز نداشته باشید زیرا باعث شکست ناگهانی فنر ایتالیایی و یا صدمه به ابزار می شود. هرگز فنر ها را برای مدت طولانی در حالت فشرده قرار ندهید چون باعث خستگی غیر طبیعی آن ها خواهد شد.
۳- زمان استفاده همزمان از چند نوع مختلف فنر به شکل موازی از توازن نیروی وارده و تغییر طول کلی اطمینان یابید تا یک بار گذاری متعادل حاصل شود. 
۴- بهترین دمای کارکرد برای فنر ایتالیایی در محدوده ۳۰- تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد است. 
۵- هرگونه تغییر همچون برش ، سنگ زنی ، خراش و ... در سطح فنر ممکن است بطور قابل توجهی باعث کاهش  طول عمر آن ها شود. توصیه می شود که فنرهای آسیب دیده را با فنرهای نو تعویض نمایید.

فنر قالب سازی ایتالیایی

خرید اینترنتی فنر ایتالیایی

همانطور که میدانید امروزه در صنعت از فنر ایتالیایی استفاده ی گسترده ای می شود، زیرا هر یک از آنها می تواند نیروی وارد بر قطعات مختلف را به خوبی تعدیل می دهد و از آسیب رسیدن به آن ها پیشگیری می نماید. فنر ماشین به عنوان یکی از فنر های پر کاربرد می باشد . کاربرد دیگری که امروزه از فنر ها می شود استفاده از فنر ایتالیایی  در قالب سازی می باشد و در دستگاه های مختلف بسیار کمک کننده هستند. وقتی که قصد ساخت یک قالب را دارید فنر قالبسازی که در بالا جای داده می شود و موجب به تعدیل سرعت و قدرت دستگاه می شود تا به این شکل قالب مورد نظر به خوبی شکل گیرد و فنری که در قسمت زیرین قرار دارد، باعث خارج شدن خود به خودی قطعه مورد نظر بدون دخالت دست می گردد، زیرا در صورتی که  در خارج کردن قطعه دست دخالت داشته باشد، ممکن است موجب بروز  حوادث مختلف گردد. بنابراین فنر ایتالیایی در قسمت زیرین نیز استفاده می شود.

 قیمت فنر ایتالیایی

امروزه بیشتر افراد خرید و فروش هایشان را به شکل اینترنتی انجام می دهند همچنین گاها به صورت اینترنتی اقدام به خرید فنر ایتالیایی  می نمانید و البته با توجه به پیشرفت های دنیای امروزی این کار ، بسیار پسندیده می باشد  و می تواند باعث کاهش در  حجم مشکلات ترافیک و آلودگی هوا و… شود. در هر خرید اینترنتی می بایست به موارد خاصی توجه داشت مثلا می بایست از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان حاصل داشته باشید  و مطمئن شوید که محصولی که در سایت قرار داده شده است با چیزی که برایتان ارسال می شود مطابقت داشته باشد. 

فنر ایتالیایی

مورد بعدی که در خرید فنر ایتالیایی باید توجه داشت برخورداری از ضمانت نامه یا گارانتی محصول می باشد که ابزاری که از آن برخوردار می باشد در زمان خرید نیز ارائه گردد. برای این که بتوانید یک فنر قالبسازی خوب تهیه کنید، در مرحله اول باید یک فروشگاه خوب پیدا کنید، یک فروشگاه خوب باید بتواند به شما ضمانت نامه اعطا کند تا اطمینان خاطر یابید  که حتی اگر کالای مد نظر کیفیت خوبی ندارد قابلیت تعویض آن وجود دارد .به طور کلی امروزه مراکز زیادی اقدام به فروش انواع فنر و تجهیزات می نمایند که می توانید با توجه ��ه نیاز خود انواع فنر ایتالیایی را از مراکز معتبر تهیه نمایید.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید